105 маленьких луганчан оздоровлюються у таборі «Брусіно» завдяки Папській Ініціативі

Цього літа Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко» у співпраці з благодійним фондом «Ініціатива «Папа для України» відправили 105 хлопчиків та дівчаток на літній відпочинок до позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Брусіно» Донецької області. Переважна кількість дітей є внутрішньо переміщеними особами, які проживають у м. Сєверодонецьку та Старобільську, а також у Станиці Луганській.

На дітей очікують різноманітні активності та веселощі, підготовані співробітниками табору. Водночас до табору виїжджає мобільна група фахівців СОС Дитяче містечко, які надають допомогу дітям в адаптації до нового оточення, сприяють налагодженню дружніх стосунків між дітьми та пропонують цікаві заняття, щоб діти комфортно почувалися в дитячому таборі, щоб вони краще взаємодіяли. Адже особливо важливим у галасливому колективі є психологічний клімат.

У щоденному розкладі майже немає «вікон» і вільного часу. Хлопці та дівчата постійно знаходяться з провідниками табору та інструкторами. Паралельно з творчою майстернею, для дітей був проведений «Play Buss» в формі квесту. В ньому взяли участь 52 дитини із 2 загонів.

Мета заходу – допомога дітям в адаптації, згуртування команди, створення позитивної атмосфери в дитячому колективі, піднесення духу, сприяння розвитку інтересу до гри у всіх її проявах та співпраця в колективі.