Засівають городи з надією на мир – 10 тисяч жителів прифронтової зони отримають насіння овочів

Асоціація милосердя «Еммануїл» за фінансування Акції «Папа для України» цієї весни забезпечить посівним матеріалом близько 10 тисяч жителів з 58 прифронтових селищ Донецької та Луганської областей.

За словами керівника гуманітарних проектів АМ «Еммануїл» Галини Кучер, на сьогодні уже закуплене насіння моркви, огірків, зелені, редису, буряків, кабачків, гарбузів, щавля, перцю… Закупівлю картоплі заплановано на середину квітня. Зараз у м. Слов’янську триває фасування пакетів та перерозподіл їх на прифронтові населені пункти. 

Даний проект в рамках Акції уже був реалізований минулої весни і дав хороші результати. В минулому році, не дивлячись на посушливе літо, люди зібрали гарні врожаї городини – більш ніж 700 тон овочів. « Жінки у Жованці, що під Горлівкою, говорили, що садитимуть городи навіть під кулями снайперів, бо це їхня земля. Люди живуть з городів і живуть працею», – розповіла пані Галина.

На думку пані Галини, люди мають бажання працювати, бо українці завжди були і є людьми працелюбними з особливим ставленням до землі та землеробства. «В цьому році ми також разом з насінням городини будемо дарувати людям насіння надії, віри та добра» – підсумовує  Галина Кучер.