Єпископ Едуард Кава відвідав дітей із зони АТО, які оздоровлюються в Карпатах

Єпископ Едуард Кава OFMConv, голова Технічного Секретаріату Акції «Папа для України», відвідав дітей із зони АТО, які оздоровлюються, відпочивають та навчаються на базі відпочинку «Карітас-Спес» в селищі Яблуниця Івано-Франківської області. 

Завдяки Акції, сьогодні в карпатському таборі мають можливість покращити своє самопочуття та емоційний стан 93 дитини з інтернатів та дитячих будинків сімейного типу з міст Маріуполя, Волновахи, Бахмута та Слов`янська.

Єпископ провів жваву та цікаву розмову з дітьми, яких цікавили найрізноманітніші запитання: «А чому у вас така маленька шапочка?»; «Де Ви живете?»; «Якими мовами володієте?»; «Скільки церков Ви відвідали?» та інші.

У подарунок діти отримали солодощі та настільний футбол, що дозволить їм ще веселіше проводити дозвілля.

Діти теж не залишились у боргу і приготували для Владики пам’ятний подарунок: «намисто» з сердечок, кожне з яких власноруч підписали. Цю дитячу творчість Єпископ Едуард Кава обіцяв передати особисто Папі Франциску.

Разом із намистом діти також подарували малюнки, пов’язані з тематикою миру та України, а наприкінці ще й заспівали та запрошували приїжджати ще.

Нагадаємо, загалом 300 дітей з Донеччини та Луганщини мали можливість відпочити та оздоровитись на дитячих базах «Карітас-Спес» в Івано-Франківській та Житомирській областях.

 

Фоторепортаж: Карітас-Спес

Також читайте: Взимку 300 сиріт з Донбасу пройдуть реабілітацію в Картапатах та на Житомирщині