«Я не сам зі своєю бідою, і це дає надію». На Дніпропетровщині переселенці отримали допомогу від Папи Римського

У місті Дніпро та Дніпропетровській області в рамках Акції «Папа для України» тисячі внутрішньо переміщених осіб отримали різного роду допомогу, а саме: продовольчі та медичні сертифікати, товари медичного призначення, кошти на підготовку до зими.
Проект реалізовував Благодійний Фонд «Карітас-Донецьк» у місті Дніпро. Команда спеціалістів виявляла найбільш потребуючих осіб, здійснювала виїзди в місця компактного поселення переселенців, медичні, соціальні заклади та індивідуальні візити. 

Звітне відео від виконавців проекту «Карітас-Донецьк» в місті Дніпро

Тетяна Іванівна Нечаєва переселилась з окупованого Краснодону. Майже усе своє життя вона пропрацювала в шахті «Краснодонуголь», має 45 років стажу. Усе, що надбала за життя, залишилось «там». «Я опинилась в Дніпрі через незалежні від мене обставини. Все життя пропрацювала,
намагалася забезпечити собі старість, а зараз моя чудова, обставлена квартира пустує у Краснодоні. Дуже болить все, що зараз відбувається в нашій країні. Але я ще хочу пожити, щоб побачити краще майбутнє. Дякую вам за допомогу!», – сказала Тетяна Іванівна під час видачі допомоги.

У лікарні ім. Мечнікова працівники проекту познайомились з Іриною Миколаївною Литвяк. Жінка уже пережила дві операції, отримала інвалідність і зараз готується до третьої. Допомога на придбання ліків надійшла якраз вчасно.

Ігор Семенович Грудов через свою хворобу пожиттєво має проходити процедуру гемодіалізу, регулярно приймати медикаменти та тримати спеціальну дієту. У зв’язку з бойовими діями він переїхав з міста Горлівки і ось уже кілька років буквально живе у Дніпропетровській міській багатопрофільній лікарні №4. «До війни, в рідній Горлівці, після гемодіалізу я йшов додому, а зараз…, – згадує Ігор Семенович. – Не дивлячись на доброзичливість медичного персоналу, жити в лікарні дуже важко. Втрачаєш відчуття нормальності життя, коли двадцять чотири години на добу тебе оточують лише хворі та медперсонал. Ваша допомога мені стала у нагоді, адже важко себе забезпечити при мінімальних доходах. Я не сам зі своєю бідою, і це дає надію».