Громадське Радіо: “Як витратять 500 тисяч євро від Комітету Папи Римського на відновлення Донбасу?”

Зібрані кошти – результат особистого звернення Папи Римського до християн різних конфесій.

У студії Громадського радіо Галина Кучер, представник Асоціації милосердя «Еммануїл», яка отримала грант від Комітету «Папа для України» на суму півмільйона євро на розвиток Донбасу. Галина розповіла, як їм це вдалося:

«Понад рік тому стало відомо, що Папа Римський Франциск зібрав кошти для відновлення Донбасу, щоб допомогти людям, які постраждали від військового конфлікту на Сході України. Тоді вже був оголошений конкурс на подачу грантових заявок. Не було обмежень в темі проектів і ми подавали багато різних заявок, бо працюємо в зоні військового конфлікту ще з 2014 року, мали багато своїх проектів, тож  природно, що мали багато ідей і планів як допомагати людям», – сказала Галина Кучер.

Вона також розповіла, на що будуть використовувати гроші:

«Цей грант дуже різносторонній. Коли ми писали грантові заявки, то вони були окремі і тематичні, наприклад, на надання медичної допомоги переселенцям, на дитячі табори в зоні АТО, на відновлення опалення в дитячих садках у місті Мар’їнка, заміну газових котлів на твердопаливні, також на допомогу жителям конкретно Мар’їнки і Красногоровки», – розповіла Галина Кучер.

Детальніше слухайте у доданому звуковому файлі.

Джерело: Громадське радіо