Христос Рождається! Славімо Його!

Дорогі українці! Дорогі брати і сестри!

Вітаю Вас з Різдвом Христовим!

Прихід Сина Божого на цей світ дає надію, що в зболений край і зболені душі приходить Той, Хто є самим світлом, Хто є переможцем над злом і темрявою, Хто є подателем миру. Кожна людина потребує цього світла. І кожна людина чекає на мир.

Господь приходить до нас, як маленьке дитя. Він народився в хліву, був біженцем, убогим і переслідуваним. «…Я був голодний, і ви мені допомогли. Нагим був, і ви мене зодягнули»… Ці слова з Біблії мотивують кожного християнина стати тим, хто зодягне, нагодує, розрадить і допоможе ближньому.

В Акції милосердя Святішого Папи Франциска «Папа для України» ми докладаємо усіх зусиль, щоб охопити допомогою якнайбільше потребуючих людей – тих, хто втікав від війни, або далі проживає в зоні бойових дій. За понад рік роботи Акції в тисячі домівок прийшло тепло, медична допомога, ремонт та відновлення, їжа та одяг.

Молюсь про те, щоб Різдво Христове внесло мир там, де панує незгода, надію там, де панує розпач, світло там, де панує темрява, радість там, де панує смуток. Молюсь про возз’єднання родин, про мир і світло для України.

Бажаю кожному щастя, здоровя та радості. Бажаю, щоб в кожній домівці лунали дзвінкий сміх і панувала любов. Хай сам Господь прийде до вас, щоб стати вашим світлом і подарувати мир.

Христос народився! Славімо Його!

З повагою

Голова Технічного секретаріату Акції «Папа для України»,

Єпископ Едуард Кава