У Новопсковському районі завершився проект з безкоштовного надання ліків переселенцям

Громадська організація «Моя Новопсковщина» за підтримки Акції “Папа для України” долучилася до допомоги внутрішньо переміщеним особам у придбанні ліків. Проект під назвою «Сприяння реалізації прав населення Новопсковського району на безоплатне лікування» тривав з грудня 2016 по червень 2017 року. За цей період допомогу отримали близько 200 громадян, які перебували в нашому районі, на суму понад 200 тис. грн.

Найбільш потребуючим надано також допомогу у придбанні виробів медичного призначення: тонометрів, глюкометрів, юлайзерів. Надавалась допомога вагітним жінкам для придбання медикаментів для пологів. Внутрішньо переміщені особи з хронічними захворюваннями отримали можливість порадитись з лікарем, пройти медичні обстеження.

Велика подяка лікарям Новопсковського ЦПМСД та Новопсковського РТМО, які роз’яснювали громадянам про можливість благодійної допомоги, проводили обстеження, консультації, підтримували людей психологічно.

Проект здійснювався через аптеку «Дивосил», працівники якої також взяли на себе роботу та відповідальність по оформленню документів для безкоштовної видачі ліків.

Спілкуючись з внутрішньо переміщеними особами, члени громадської організації бачили, що місцеві мешканці дають їм дах над головою, тісняться, щоб поділитися місцем проживання з рідними та знайомими.

Загалом, різноманіття та розмір допомоги, наданої Католицькою Церквою, вражає. Саме такі повинні бути людські відносини – допомагати потребуючим та цінувати одне одного.

Читайте також:

ГО “Моя Новопсковщина” продовжує надавати допомогу постраждалим від військових дій на сході України

Завдяки акції «Папа для України» допомогу отримали переселенці у Новопсковщині