У двох лікарнях Лисичанська за папські кошти встановлено системи резервного водопостачання

27 липня 2017 року, Благодійний фонд «Карітас Сєвєродонецьк» завершив проект: «Вода дітям міста Лисичанська Луганської області». Цей проект був реалізований завдяки невідкладній благодійній допомозі з боку Технічного комітету «Папа для України» та за фінансової підтримки Благодійного фонду «Карітас Англії та Уельсу».

Під час підсумкової зустрічі у Лисичанській центральній міській лікарні ім. Тітова, Міський Голова м. Лисичанська Сергій Шилін подякував Технічному комітету благодійної акції «Папа для України» за своєчасну та потрібну допомогу для дітей-пацієнтів лікарняних закладів м. Лисичанська. Пан Сергій Шилін вручив «Подяку Міського Голови м. Лисичанська» Владиці Яну Собіло, Голові Технічного комітету «Папа для України» та Директору Благодійного фонду «Ініціатива Папа для України» п. Денису Тарасову.

Проектом «Вода дітям Лисичанська» забезпечено питною водою 1947 дітей та дорослих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я міста Лисичанська Луганської області (9 відділень), та в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. В обласну дитячу клінічну лікарню додатково поставлено 17 куллерів, які знаходяться на балансі установи та додаткові 65 балонів з помпою, які придбані за рахунок проекту.

Як повідомлялося раніше, загальний обсяг фінансування проекту становить близько 320 тис. грн. На першому етапі його реалізації була здійснена поставка 145 бутилів питної води ємкістю 20 л. кожна. Ця вода була розподілена між Лисичанською центральною міською лікарнею ім. Тітова, Луганською обласною дитячою клінічною лікарнею та Лисичанським центром соціально-психологічної реабілітації дітей.

Під час підготовки другого етапу – створення в двох лікарнях систем резервного водопостачання (встановлення резервних ємкостей для запасу води та насосні станції для них), було проведено ряд зустрічей директора Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Сєвєродонецьк» о. Юрія Юрчика та керівника проекту Сергія Зуєва з керівництвом лікарень і представниками їх технічних служб. У ряді нарад брав участь заступник міського голови Лисичанська Максим Головньов. Розглядали запропоновані варіанти схем резервного водопостачання з метою найбільш раціонального і ефективного використання виділених коштів. При цьому враховували розміри дверних прорізів, для можливості транспортування ємкостей до місць установки, визначалися потрібні характеристики насосних станцій для забезпечення підйому води на верхні поверхи, передбачалися можливості періодичного очищення резервуарів та багато іншого.

 

Після остаточного узгодження проектів резервного водопостачання лікарень проведена закупівля необхідного обладнання: 14 пластикових ємкостей по 1000 літрів кожна та 3 ємкості по 750 літрів з трубопроводами, арматурою і насосними станціями для Лисичанської центральної міської лікарні ім. Тітова, а також 21 ємкість по 750 літрів з трубопроводами, арматурою і насосними станціями для Луганської обласної дитячої клінічної лікарні, що знаходиться в районі заводу ГТВ.

Монтаж систем резервного водопостачання повинен бути завершений до кінця поточного місяця. Введення в експлуатацію систем резервного водопостачання стане однією з основних ступенів забезпечення нормальної, безперебійної роботи медичних установ, таких важливих для жителів Лисичанська і всієї області. Висловлюємо щиру подяку всім благодійникам та працівникам БФ «Карітас Сєвєродонецьк», які працювали над реалізацією цього проекту!