Український інтерес: Із зони АТО до Хорватії: 86 дітей їдуть на відпочинок

27 липня у межах акції “Папа для України” та за підтримки Міністерства тимчасово окупованих територій 86 дітей із буферної зони вирушили на відпочинок до Хорватії. Про це повідомляє кореспондент “Українського інтересу”.

За словами організаторки проекту Ірини Пухняк, це діти, родини яких внаслідок бойових дій на Донбасі опинилися у складних життєвих обставинах. Більшість із них вже мають різні психологічні проблеми та перебувають на обліку в соціальних службах. Тож, метою цієї поїздки є, в першу чергу, надати малечі психологічну допомогу.

Дітвора, яка живе у “сірій зоні” (Попасній, Новоайдарі, Новоташківському, Щасті, Станиці Луганській) проведе 10 днів у хорватському дитячому таборі на березі Андріатичного моря. У кожного із них на обличчі була посмішка, адже для більшості з них – це перша поїздка закордон.

Супроводжують малечу дорослі, які будуть проводити їм екскурсії по визначних місцях, організовувати квести, концертні програми, походи.

Із Києва вони виїхали на комфортабельних автобусах. Ввечері прибудуть до Ужгорода, де переночують в готелі. Далі їх повезуть до Хорватії, до міста Савудрія. У автобусах дітвора зможе смачно поїсти та подивитися мультфільми.

Джерело: uain.press