«Тут тиша, можна ходити і не боятись що щось прилетить…» Як відбувалась реабілітація дітей війни в таборі «Лісова застава» ВІДЕО та ФОТО галерея

Протягом січня-лютого цього року 180 дітей з прифронтових територій отримали в таборі «Лісова застава», що під Києвом, психологічну допомогу, оздоровлення, відпочинок та змогли поліпшити свій емоційний стан. Акція «Папа для України» вдруге фінансувала програму підтримки та реабілітації дітей війни в таборі. Реалізовував проект Благодійний фонд «За право на життя».

Обстріляні школи, в яких червоно-зелені смужки в коридорах позначають дорогу до підвалу, що став бомбосховищем, мішки з піском на вікнах, що створюють захист від куль та осколків – це звичайні атрибути прифронтових шкіл, де вчаться діти. За даними ООН, більше, ніж три чверті директорів шкіл та вчителів, опитаних поблизу «лінії  розмежування», повідомили, що з початку воєнного конфлікту очевидні разючі зміни в поведінці дітей. У районах, що часто перебувають під сильними обстрілами, багато дітей демонструють симптоми, що притаманні посттравматичному стресовому розладу (ПТСР). У дітей, часто спостерігають втрату сну, порушення пам’яті, проблеми з комунікацією та інші проблеми як з психологічним, так і фізичним здоров’ям…

В «Лісовій заставі», завдяки програмі реабілітації, яку проводять фахові психологи, діти відчули безпеку, прийняття і свою важливість. Для Акції основним завданням було знайти для дітей безпечний простір та дати їм можливість відволіктися від воєнних буднів. 

Про те, як проходив відпочинок дітей далі у відео та фотогалереї.

Детальна інформація про програму табору за посиланням:  Папська Ініціатива вдруге фінансує програму підтримки та реабілітації дітей війни в таборі «Лісова застава»