“Святий Престол зобов’язується пробудити увагу світу до України, яка страждає”, – Кардинал П’єтро Паролін

20 червня завершився офіційний візит Державного Секретаря Ватикана, Кардинала П’єтро Пароліна до України. Перед поверненням до Ватикану найближчий співпрацівник Папи Римського відвідав Майдан Незалежності та вулицю Інститутську в Києві, щоби вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні, також після того поклав вінок до Пам’ятника Невідомому солдату і відвідав музей Голодомору.

В другій половині дня Кардинал П’єтро Паролін відвідав Києво-Печерську лавру, зустрівся з бідними людьми Києва у римо-католицькому соборі Святого Олександра. Завершив свій візит Держсекретар Ватикану зустрічю з Всеукраїнською Радою Церков та релігійних організацій та брифінгом для ЗМІ.

Знайомлячись з минулими випробуваннями українського народу, Кардинал наголошував на актуальних випробуваннях, які зараз переносять українці на сході та переселенці.

IMG_1838

“Страждання в минулому цього народу та цієї землі, на превеликий жаль, не завершилися. Я був посланий Папою Римським Франциском для того, щоб передати всьому українському народу його любов, близькість та його солідарність. Це особливо стосується тих, хто постраждав внаслідок конфлікту на Сході України”.

Заступник Папи Римського підтвердив, що окрім моральної підтримки Ватикан активно працює над гуманітарним проектом адресної допомоги постраждалим від війни на сході “Папа для України” — акцією, що була зініційована особисто Папою Франциском.

IMG_1498

“Таким чином, Святий Престол бере на себе зобов’язання знову пробудити увагу світу до цієї частини Європи, щоб прийти на допомогу постраждалим та безустанно шукати шляху переговорів для вирішення конфлікту, щоб мир знову запанував на цій Богом улюбленій землі”, — підкреслив представник Ватикану, підсумовуючи своє перебування в Україні.

“Тут я зустрівся з тим, що було гірше за мої очікування: стражданням конкретних людей. І одночасно побачив речі, які перевищили мої сподівання: та гідність, з якою люди переносять ці страждання”. “Хочу подякувати всей Католицький Церкви в Україні, що я залишаю Україну, більше знаючи її. Краще пізнавши Україну, я буду ще більше любити її, тримаючи в серці. Я далі буду продовжувати молитися за мир в Україні і передам Папі Франциску все те, що я тут побачив і почув”, — зазначив Паролін.

Вшанування кардиналом П`єтром Пароліном Героїв Небесної Сотні

Покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату

Візит Кардинала П`єтро Пароліна до музею Жертв Голодомору