Про акцію

“Папа для України”– спеціальна гуманітарна акція Святішого Отця Франциска, спрямована на допомогу всім жителям України, які постраждали від військових дій на Сході, або стали внутрішніми переселенцями.
24 квітня в католицьких церквах Європи відбулася збірка коштів на заклик Папи Франциска для потреб постраждалих від війни в Україні. Також Святіший Отець пожертвував значний внесок особисто від себе. Папська допомога є видимим знаком солідарності Католицької Церкви з Людиною страждаючою, без поділу щодо віри, конфесії, етнічної приналежності чи політичних переконань.
Для розподілу цього фонду станом на 1 вересня 2017 Державний Секретаріат Ватикану затвердив Технічний Секретаріат на чолі з Його Ексцеленцією Едвардом Кавою OFM Conv, Єпископом-помічником львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні, який продовжив справу Технічного Комітету. (З 15-20 червня 2016 року візитом Держсекретаря Ватикану Кардинала П’єтро Пароліна була започаткована Акція “Папа для України” і в Запоріжжі був створений “in loco” Технічний Комітет, який очолював Ян Собіло, Єпископ помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні. Технічний комітет діяв з 20 червня 2016 до 1 вересня 2017. За цей час було розглянуто понад 400 проектів великих і малих грантів. Та обрано ключових партнерів для подальшої співпраці. На даному етапі Акції , Конкурс подачі проектів на гранти закритий. Технічний Секретаріат продовжує роботу з гуманітарними організаціями, які добре зарекомендували себе в попередньому періоді  Акції. Основним завданням Акції на сьогодні, є підготовка до зими.