«Ніхто не залишився з бідою сам-на-сам», – за підтримки Папи закінчився проект від організації «Елеос-Україна»

Благодійна організація ЕЛЕОС-УКРАЇНА завершила реалізацію проекту «Підтримай найцінніше для людини». Проект, спрямований на задоволення медичних потреб людей з числа вимушених переселенців, втілювався з лютого по травень 2017 року у Біловодському районі на Луганщині за фінансової підтримки Ініціативи «Папа для України».

«Головна мета проекту «Підтримай найцінніше для людини» – підтримати людину, коли вона стоїть на межі життя і смерті, допомогти їй вести системне лікування, – розповідає керівник проекту, співробітник ЕЛЕОС-ЛУГАНСЬК Людмила Дуванова. – Щоб ніхто не залишився з бідою сам-на-сам, щоб надані ліки дали людині шанс на одужання або допомогли у народженні дитини. Допомога також була надана людям, які вкрай її потребували».

Загалом у рамках проекту допомогу отримали 235 осіб, з них новонароджених – 41, дітей віком до 18 років – 28, жінок – 127 (з них 41 породілля), чоловіків – 39. Це внутрішньо переміщені особи, мешканці зони АТО, які є соціально незахищені, пенсіонери, люди з особливими потребами. Бюджет проекту становить 620 437,30 гривень.

Проект допоміг розпочати лікування або забезпечити безперервність отримання медикаментів людям, які мають проблеми із серцево-судинною системою, діабет, страждають на онкологічні захворювання, ВІЛ, туберкульоз тощо. Це переселенці та мешканці зони АТО – пенсіонери, інваліди, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Кожен з них отримав пакет потрібних йому медикаментів за призначенням лікаря. Породіллі отримали «Пологові набори», завдяки яким вони могли народити дитину у комфортних санітарних умовах. Окрім цього, завдяки проекту було налагоджено комунікацію між медичними установами на підконтрольній та непідконтрольній Україні території.

«Реалізація нашого проекту поклала шлях до одужання людей, – каже Людмила Дуванова. – Нам вдалося зменшити соціальне напруження серед людей, які страждають на хронічні захворювання, але за браком коштів не можуть виконувати приписи лікарів, та серед лікарів, які не можуть в повному обсязі лікувати тяжкохворих людей через відсутність ліків. Оскільки у Біловодському району Луганської області відсутні НУО, які надають гуманітарну допомогу нужденним верстам населення, проект «Підтримай найцінніше для людини» є дуже вагомим внеском та допомогою людям, які постраждали від збройного конфлікту на сході України».

Висловлюємо щиру подяку Ініціативі «Папа для України», завдяки фінансовій підтримці якого проект «Підтримай найцінніше для людини» став можливим та приніс велику користь знедоленим людям, які мешкають у зоні АТО.

Джерело: Eleos-Ukraine