На Харківщині переселенці можуть отримати гроші на купівлю ліків (ВІДЕО)

Така підтримка людей, які вимушені були покинути рідну домівку, стала можливою завдяки проекту “Папа для України”. 

Лілія Анісіна разом з чоловіком переїхали до Харкова з Макіївки 3 роки тому. Обидва – пенсіонери, до того ж – інваліди II групи. Чоловік Лілії Миколаївни – онкохворий, і препарати для його лікування в Україні несертифіковані. Жінка каже – в місяць їм обом на ліки необхідно майже 4 тис.грн. Тож подружжя вирішило звернутись до волонтерів ” Станції Харків”, аби ті допомогли придбати хоча б сертифіковани препарати.

Мне помогли на 1600 гривен. – каже пані Ліля. – Я прокапалась от диабета. Мужу помогли на 800 гривен. Сейчас рецидив – снова надо лекарства, но они не все есть. Самое главное не сертифицировано. Быстро, через три дня мы получили. Поддали заявление, через три дня девочка позвонила, и вот мы ожидаем

Звернулась до волонтерів і Світлана Маламуд – переселенка з Донецька. Пенсіонерка каже, про можливість отримати безкоштовні ліки дізналась у черзі в лікарні. Жінка має проблеми зі здоров’ям, їй необхідний протез, якій коштує щонайменш 60 тис.грн. Таких статків пенсіонерка не має. Каже, пенсії не вистачає навіть, щоб просто підтримувати здоров’я.

В месяц, если лечится как положено,не пропускать – 4-5 тыс гривен надо. Это чтоб поддерживать… – пояснює пані Світлана.

Видаватимуть ліки переселенцям на Харківщині до кінця літа. Задля цього їм необхідно звернутися до волонтерів “Станції Харків”, маючи при собі документи та виписку від лікаря з двома печатками.

Паспорт, довідка ВПО, до цього треба прикласти від лікаря довідку з двома печатками. Довідка має включати – ПІБ, діагноз медичні рекомендації, – пояснює Алла Фещенко менеджер медичного сектору БО “БФ “Станція “Харків”.

Проект під назвою “З правом на надію, з вірою в любов” став можливим завдяки Папі Римському. Харківським волонтерам вдалось виграти грант на 250 тис.євро. Тож кожен переселенець, який має важке або хронічне захворювання, може отримати ліків на 2,5 тис.грн., а якщо людина потрапила до лікарні чи ситуація вкрай складна – сума допомоги сягатеме 7.5 тис.грн. Так волонтери сподіваються підтримати більше шести сотень переселенців.

Якщо в родині страждає кілька людей, ми можемо брати кілька до програми. – каже пані Алла. – Тобто не треба думати, що якщо я піду – то займу місце когось з родини. Якщо в родині така ситуація, допомогу отримають кілька членів родини

Заявки на безкоштовні ліки волонтери прийматимуть до 20-го серпня за адресою вулиця Дмитрівська, 20. Звернутися за консультацією можна за номером 0501376342 з 11-ї до 16-ї ранку 6 днів на тиждень, окрім неділі.

#popeforukraine #папа_для_Украины #cтанция_Харьков #отб #сьогодення #ліки "Папа для України" – на Харківщині переселенці можуть отримати гроші на купівлю ліків https://otb.com.ua/papa-dlya-ukraini-pereselenci-yaki-mesh/

Опубліковано Новини "Сьогодення" 14 липня 2017 р.

Джерело: otb.com.ua