Конкурс малих грантів

Перший етап Конкурсу завершено!

Шановні апліканти!

Інформуємо, що перший етап подачі документів на Конкурс великих та малих грантів в рамках Акції “Папа для України” завершено 31.10.2016 року. Зараз триває розгляд заявлених проектів та визначення переможців.

Невдовзі на сайті Акції “Папа для України” буде оприлюднено список проектів, затверджених Технічним Комітетом і прийнятих до реалізації.

Додатково інформацію про статус вашої заявки Ви отримаєте на електрону пошту, за якою був зареєстрований Ваш проект.

З повагою, Технічний Комітет Акції “Папа для України”.

1.11.2016 р.

Конкурс

В рамках Акції «Папа для України» Технічний Комітет Акції разом з Cor Unum розробили форми та рекомендації для подання неприбутковими організаціями (!) проектів на фінансування заходів щодо допомоги, підтримки та відновлення людей, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України.

В залежності від загальної суми бюджету проектної заявки, проект необхідно подавати або за Конкурсом великих грантів (від 20 000 до 250 000 Євро), або за Конкурсом малих грантів до 20 000 Євро.

Перший етап прийому заявок на фінансування проектів триває з 08.09. по 31.10.2016 р. 

Звертаємо вашу увагу, що згідно побажань Святішого Отця першочергово Комітет розглядатиме проекти, подані парафіями та неприбутковими організаціями з регіонів, де зареєстрована найбільша кількість переселенців (Донецька, Луганська, Харківська, Дніпровська, Запорізька області та м. Київ).

Вся необхідна інформація щодо подання Заявок неприбутковими організаціями міститься за посиланнями нижче, в документах «Пам’ятка для Заявників» для кожного виду Конкурсу:

 

GUIDE FOR APPLICANTS FOR SMALL_EN – завантажити
Памятка для Конкурсу малих грантів – завантажити
Форма Заявки для Конкурсу малих грантів – завантажити
Форма бюджету для Конкурсу малих грантів – завантажити
Форма Плану реалізації проекту для Конкурсу малих грантів – завантажити

Завантажити все одним файлом

Якщо після ознайомлення з документами (Памятка для Конкурсу, Форма Заявки, Форма бюджету для Конкурсу та Форма Плану реалізації проекту для Конкурсу), у Вас виникають питання щодо їх заповнення, просимо звертатися до Технічного комітету для консультацій.

Увага! Технічний комітет приймає заявки на Конкурс великих та малих грантів від неприбуткових організацій, парафій, які працюють з цільовими аудиторіями Акції. Інформація для приватних осіб та список організацій, до яких можна звертатися для отримання індивідуальної допомоги, буде оприлюднена на нашому сайті з 15.11.2016 року.