Життя, яке було поставлене на паузу з війною, може і має продовжуватись. Заключний радіоефір, присвячений Акції «Папа для України» (АУДІО)

В результаті бойових дій в Донецькій та Луганській областях десятки тисяч сімей уже четвертий рік підряд живуть в умовах постійного стресу та емоційної напруги. Багато дітей пережили евакуацію, скитання по різних закутках країни і в результаті повернулися додому, на лінію фронту. Інша частина шукала захисту в імпровізованих укриттях та бомбосховищах.  Більшість дітей стали свідками обстрілів з важкої артилерії та сцен насильства, а бойові дії, які, не припиняючись, точаться навколо населених пунктів, загострюють ризик для їх фізичної безпеки та психологічного благополуччя.

В заключному ефірі,  присвяченому Акції «Папа для України», мова йде про психо-соціальну підтримку жителів прифронтової території. Діти та дорослі отримали можливість укріпити свої внутрішні ресурси, віднайти нові сили і повірити, що життя, яке було поставлене на паузу з війною, може і має продовжуватись.

«Акція дає надію на те, що будуть зцілені відносини між нами, щоби ця війна не залишилась в наших серцях як відкрита рана. Хочу побажати всім нам, особливо тим, хто був зранений цією війною, тим хто став жертвою, тим хто і надалі страждає від війни –  миру в серці і також миру на зовні. Я в це дуже міцно вірю, тому собі і всім нам ще раз бажаю духовного відродження і оживлення», – сказав голова Технічного Секретаріату Акції «Папа для України», єпископ Едуард Кава.

 

Також слухайте: 

Зігріті теплом милосердя Святішого Отця – перша радіопрограма про допомогу в підготовці до зими (АУДІО)

Життя та здоров’я на лінії вогню. Медичні проекти Акції «Папа для України» (Аудіо)

Про багатоцільову допомогу для постраждалих від війни людей в програмі «Радіо Марія» (АУДІО)