Дитячий табір у Кам’янці – було круто і весело

Нещодавно у прифронтовій Кам’янці відбувся літній дитячий табір, ініційований Християнською службою порятунку. Організацію та проведення табору забезпечила група служителів ХСП-Кам’янка зі складу місцевої громадської організації «Берег Надії» та команда аніматорів з асоціації «Еммануїл». Фінансову підтримку для проведення табору надав комітет ініціативи Акція “Папа для України”.

У таборі протягом шести днів відпочила 41-а дитина з прифронтових Кам’янки та Новоселівки. Більшість учасників належать до малозабезпечених родин. Це перший такого плану захід у даній місцевості з початку бойових дій на українському Донбасі.«Проводили игры, беседы, практические занятия, мастер-классы. Славили Бога и пели песни, играли постановочные сценки», – розповіла координатор групи ХСП-Кам’янка, голова ГО «Берег Надії» Тетяна Караджеллі, – «Было так хорошо, что порой дети не хотели уходить домой».

За словами Тетяни Караджеллі, з дітьми займалися п’ятеро волонтерів з Києва, які приїхали із власним реманентом, іграми та інвентарем. Їм допомагали троє місцевих активістів.Також було організоване приготування їжі для дітей табору. Газову плиту для цих цілей у Кам’янку надала ХСП. «Було круто і весело», – кажуть організатори. – «Це був тиждень дитячого щастя, сміху та усмішок серед війни…»

Джерело: Християнська служба порятунку