В Центрі психологічного відновлення «ПРОМИР» у Слов’янську, в рамках Акції «Папа для України», розпочато програму роботи з дорослими та дітьми

За фінансування Акції «Папа для України», в Центрі психологічного відновлення «ПРОМИР» з лютого по квітень місяць працює  програма для дорослих і дітей, які постраждали від воєнних дій на Сході України.

В рамках проекту «Допомога постраждалим внаслідок бойових дій»,  мешканцям Слов’янського та Лиманського районів надається можливість безкоштовно брати участь в групових заняттях та отримувати індивідуальні консультації фахівців.

Роздратування, втрата сну, агресія, тривога – все це наслідки пережитих воєнних дій, які негативно впливають на фізичне та психічне здоров’я дорослих та дітей. На жаль, не кожен може самостійно надати собі допомогу. Натомість в Центрі можна зняти напругу, гармонізувати психоемоційний стан, покращити настрій в групах психологічної підтримки та групах роботи з тілом, у «барабанному» колі або в сенсорній кімнаті.

Команда професійних психологів «ПРОМИР» має спеціальну підготовку та досвід роботи з травмою війни, уже понад три роки надає комплексну психологічну допомогу населенню. В рамках першої хвилі Акції, у 2017 році, в Центр були придбані меблі, оргтехніка, інструменти та обладнання для терапії, облаштована сенсорна кімната. 

Центр психологічного відновлення «ПРОМИР» знаходиться за адресою:  м.Слов’янськ, вул. Торська, 45 (у приміщенні «Станції Юних техніків»). Деталі за телефоном:  (066) 076 6326.