В Києві надається безкоштовна медична допомога постраждалим від бойових дій

У пані Наталії з Горлівки війна забрала дочку та внучку. Найдорожчі люди загинули на її очах, гуляючи на дитячому майданчику. З того дня пройшло багато часу, але жінка досі сильно переживає урату, її здоров’я серйозно похитнулось. Дізнавшись про можливість безкоштовної медичної допомоги в Київській Мобільній клініці, яка надається за фінансування Акції «Папа для України», пані Наталія пройшла комплексне обстеження, після чого її терміново направили на операцію. Не менш важливим за медичну допомогу для жінки у важкому психологічному стані було зустріти тих, кому вона була не байдужа.

Майже щодня лікарі клініки, що працюють в рамках проекту, профінансованого Акцією, виявляють пухлини, діабет, серцево-судинні патології, психоемоційні розлади. Важких пацієнтів госпіталізують по швидкій. Різного роду медичну допомогу тут отримали сотні постраждалих від бойових дій. Серед них як переселенці, так і жителі прифронтових територій. Перенесений стрес та тяготи, матеріальна скрута, недоступність закладів охорони здоров’я – причини, через які люди роками не відвідують лікарів.

Наталія та Анатолій – подружжя переселенців з Лутугіно. Три роки тому «маленькі» циркові артисти дивом вирвалися з окупованого міста, на новому місці усе треба було починати спочатку. Під час гастролей у Естонії Наталії раптово стало погано, наступного дня вона впала в кому. Дізнавшись про можливість безкоштовної допомоги в Києві Наталія та Анатолій одразу записались в програму. Жінці діагностували пухлину в мозку. Дякуючи
зусиллям лікарів та керівництва клініки, вона пройшла дороговартісне лікування. 

Мешканку Сартани (що під Маріуполем) й маму шістьох дітей Наталію госпіталізували до інституту урології того ж дня, коли вона звернулась до клініки. Вчасно проведена операція врятувала жінці життя. Так само як і Едуарду та Валентині Яковлевим з Авдіївки, які й не підозрювали про серйозну загрозу життю у вигляді виявлених пухлин. А слабкість та зміну ваги обоє списували на переживання через війну.

Цього місяця проект добігає кінця. Реєстрація бенефіціарів триває до 10 червня.
Деталі – за номером спеціальної гарячої лінії: (067) 464-14- 92 (дзвінки приймаються по
буднях з 10.00 до 16.00).