Відбулась презентація роботи Акції «Папа для України» для понад сотні молодих священників та вікаріїв з Італії

17 квітня делегація із понад ста молодих італійських священників, єпископських вікаріїв, та священників які відповідальні за формацію духовенства, на чолі з Архиєпископом-митрополитом Міланської Архідієцезії Маріо Дельпіні, відвідала у Києві зустріч, присвячену роботі Акції «Папа для України». 

Гостей привітав Апостольський Нунцій в Україні, архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, підкресливши особисту ініціативу Святішого Отця Франциска в якнайшвидшій допомозі потерпілим від воєнних дій жителям України. 

Голова Технічного Секретаріату Акції, єпископ Едуард Кава розповів гостям про першочергові пріоритети та напрямки, які були профінансовані в рамках Акції. 

За його словами, кошти, зібрані серед католиків Європи, були направлені як на короткострокові проекти швидкого реагування – забезпечення людей паливом, їжею, «швидкими» коштами, засобами гігієни, ліками та засобами медичного призначення, теплою одежею тощо, так і на довгострокові проекти, ефект від яких люди відчуватимуть багато років – ремонти будинків, шкіл, лікарень та інше. 

Зустріч відбулась в стінах офісу Асоціації Милосердя «Еммануїл», які є одними з виконавчих партнерів Акції та реалізували масштабні проекти по підготовці до зими на прифронтовій територій, медичній допомозі постраждалим, підтримці дітей та інші. 

Нагадаємо, два роки тому католики європейських парафій відгукнулись на заклик Папи Римського допомогти постраждалим від воєнних дій українцям.  В результаті було зібрано близько 16 мільйонів євро. Віряни Міланської Архідієцезії стали одними із найбільших жертводавців.